Loading images...

- Prihlásiť sa do systému -

V sekcií Fórum nájdete odpovede na svoje otázky ohľadom našich produktov. Stačí kliknúť na príslušnú tému a hneď sa Vám zobrazí riešenie danej problematiky. Ak ste nenašli to čo hľadáte, môžete nám položiť vlastnú otázku. Zoznam najčastejšie kladených otázok zobrazíte kliknutím SEM.

» Pridať príspevok «Počet príspevkov: 10» Späť na výber témy «

VSO Podrobnosti

Poprosím o radu som začínajúca :) VŠJ program mám síce zakúpený od septembra . ale dostala som sa k nemu až teraz v decembri , no učila som sa počas chodu a tak som tam pozadávala údaje už v septembri. Zostali mi tam však nejaké údaje , ktoré sa mi prenášajú z mesiaca na mesiac neviem si rady - konkrétne ide o VSO /KS - Spolu/ v spodnom ružovom políčku mám -9,50 eur a neviem sa ich zbaviť pritom som všetky poplatky zrušila /nulovala /, aby som mohla začať od nuly .Ďakujem za pomoc, pekný deň

Autor: Aja
Pridané: 05.01.2011 o 15:45

Ak Vám zostali ešte nejaké hodnoty v KS, tak môže sa jednať aj o desiatu či olovrant. Skúste sa prekliknúť vo VSO aj to tejto časti či tam nemáte načiarkanú nejakú stravu. Potom môžete mať vyplnenú aj hmotnú núdzu či réžiu, takže tieto kolónky si prekontrolujte. Ak nič nenájdete, tak sa ozvite telefonicky.

Autor: Administrátor
Pridané: 06.01.2011 o 07:14

Pekný deň, prosím Vás ako môžem dopísať do VSO - rozkliknem prihlasovacie údaje E-školy a nejde mi tam dopísať meil stravníka,je to stále zamodrené a nie je tam možné dopísať meil. ktorý by som mohla použiť na písanie meilov stravníkom?
Ďakujem Eva

Autor: Eva
Pridané: 11.01.2018 o 11:36

Musíte to urobiť priamo vo VSO v záložke ,,Stravné,, si dopíšte email a pomocou CTRL+F6 ho odošlite na WEB.

Autor: Administrátor
Pridané: 12.01.2018 o 15:50

Vo VSO rozšírenej ponuke je meil napísaný, ale mne nejde ho preniesť do meilu nová správa ako sa to dá skopírovať, aby som mohla písať rodičom?
A tiež Vás poprosím ako môžem z wordu napísaný príspevok preniesť do príspevku na e-skoly? Veľmi ďakujem Eva

Autor: Eva
Pridané: 17.01.2018 o 12:31

Dobry den, pri exporte preplatkov za rok 2017 mi vypisuje, že sa vyskytla bižšie nešpecifikovaná chyba a externa tabulka nie je v predpokladanom formate. Potrebujem ju ako prilohu k intentarizácii za rok 2017, dakujem za radu...

Autor: veduca
Pridané: 21.01.2018 o 15:38

veduca - Export do excelu Vám viem nastaviť cez virtuálnu plochu. Microsoft aktualizoval Windows7-10 a odvtedy táto funkcia normálne nie je prístupná.

Eva - pokiaľ chcete využívať email na odosielanie šekov je potrebné mať nainštalovaného poštového klienta napríklad Outlook Express.
Z Wordu sa dá kopírovať tak že si s myškou zamodríte text a stlačíte CTRL+C a na www.eskoly.sk stlačíte CTRL+V.

Autor: Administrátor
Pridané: 23.01.2018 o 18:25

Dobrý deň, potrebovala by som sa opýtať na poštové poukážky, v akom rozsahu si mám nastaviť keď tlačím výpočet stravného na poštových poukážkach, aby mi to tlačilo do koloniek správne v poštových poukážkach typu R. Ďakujem Škarbová

Autor: maricka
Pridané: 13.02.2018 o 07:43

X=84 Y=-54, tieto súradnice platia v prípade že zakladáte šek rovnako ako A4 papier a pritlačíte okraje zásobníka smerom do stredu. Niektoré tlačiarne si kontrolujú aj veľkosť papiera preto je občas potrebné priamo v tlačiarni zadefinovať rozmer šeku napríklad 101x210(šek s jedným ustrižkom). V tomto prípade sú už súradnice iné. Nezabudnite si zapnúť fajočku na IBAN ináč Vám bude tlačiť na starý typ šeku. Asi tú fajočku už natrvalo zruším zrejme starý typ šeku sa už nevráti.

Autor: Administrátor
Pridané: 13.02.2018 o 08:03

Píšem znovu, nejak sa nerozumieme. Ja potrebujem vedieť, ako si z VSO, kde mám zadaný u každého stravníka meil prenesiem do novej správy tento zadefinovaný meil do pošty, nejde to cez CTRL F6. Ďakujem Eva

Autor: Eva
Pridané: 13.02.2018 o 09:38

Emaily sa zatiaľ dajú používať iba na predvolené akcie, napríklad odosielať šek cez email. Možno do ďalšej verzie sa môže urobiť 2xklik aby sa otvoril nový prázdny email, kde si už môžete vložiť pomocou CTRL+V nejakú Vami napísanú správu.

Autor: Administrátor
Pridané: 13.02.2018 o 14:28

Tu môžete pridať príspevok k aktuálnej téme:

Meno / Prezývka

Poznámka: Svoj príspevok formulujte čo najzrozumiteľnejšie. Do políčka "Kontrola" opíšte kód z obrázka. Políčko s e-mailovou adresou môže ostať prázdne.

Upozornenie: Príspevky obsahujúce urážlivé, vulgárne alebo inak nevhodné výrazy budú vymazané. Administrátor webu neručí za obsah príspevkov.

E-mail

Obrázok

Kontrola

Text príspevku