Loading images...

- Prihlásiť sa do systému -

V sekcií Fórum nájdete odpovede na svoje otázky ohľadom našich produktov. Stačí kliknúť na príslušnú tému a hneď sa Vám zobrazí riešenie danej problematiky. Ak ste nenašli to čo hľadáte, môžete nám položiť vlastnú otázku. Zoznam najčastejšie kladených otázok zobrazíte kliknutím SEM.

» Pridať príspevok «Počet príspevkov: 4» Späť na výber témy «

VSO Podrobnosti

Poprosím o radu som začínajúca :) VŠJ program mám síce zakúpený od septembra . ale dostala som sa k nemu až teraz v decembri , no učila som sa počas chodu a tak som tam pozadávala údaje už v septembri. Zostali mi tam však nejaké údaje , ktoré sa mi prenášajú z mesiaca na mesiac neviem si rady - konkrétne ide o VSO /KS - Spolu/ v spodnom ružovom políčku mám -9,50 eur a neviem sa ich zbaviť pritom som všetky poplatky zrušila /nulovala /, aby som mohla začať od nuly .Ďakujem za pomoc, pekný deň

Autor: Aja
Pridané: 05.01.2011 o 15:45

Ak Vám zostali ešte nejaké hodnoty v KS, tak môže sa jednať aj o desiatu či olovrant. Skúste sa prekliknúť vo VSO aj to tejto časti či tam nemáte načiarkanú nejakú stravu. Potom môžete mať vyplnenú aj hmotnú núdzu či réžiu, takže tieto kolónky si prekontrolujte. Ak nič nenájdete, tak sa ozvite telefonicky.

Autor: Administrátor
Pridané: 06.01.2011 o 07:14

Pekný deň, prosím Vás ako môžem dopísať do VSO - rozkliknem prihlasovacie údaje E-školy a nejde mi tam dopísať meil stravníka,je to stále zamodrené a nie je tam možné dopísať meil. ktorý by som mohla použiť na písanie meilov stravníkom?
Ďakujem Eva

Autor: Eva
Pridané: 11.01.2018 o 11:36

Musíte to urobiť priamo vo VSO v záložke ,,Stravné,, si dopíšte email a pomocou CTRL+F6 ho odošlite na WEB.

Autor: Administrátor
Pridané: 12.01.2018 o 15:50

Vo VSO rozšírenej ponuke je meil napísaný, ale mne nejde ho preniesť do meilu nová správa ako sa to dá skopírovať, aby som mohla písať rodičom?
A tiež Vás poprosím ako môžem z wordu napísaný príspevok preniesť do príspevku na e-skoly? Veľmi ďakujem Eva

Autor: Eva
Pridané: 17.01.2018 o 12:31

Tu môžete pridať príspevok k aktuálnej téme:

Meno / Prezývka

Poznámka: Svoj príspevok formulujte čo najzrozumiteľnejšie. Do políčka "Kontrola" opíšte kód z obrázka. Políčko s e-mailovou adresou môže ostať prázdne.

Upozornenie: Príspevky obsahujúce urážlivé, vulgárne alebo inak nevhodné výrazy budú vymazané. Administrátor webu neručí za obsah príspevkov.

E-mail

Obrázok

Kontrola

Text príspevku