Loading images...

- Prihlásiť sa do systému -

V sekcií Fórum nájdete odpovede na svoje otázky ohľadom našich produktov. Stačí kliknúť na príslušnú tému a hneď sa Vám zobrazí riešenie danej problematiky. Ak ste nenašli to čo hľadáte, môžete nám položiť vlastnú otázku. Zoznam najčastejšie kladených otázok zobrazíte kliknutím SEM.

» Pridať príspevok «Počet príspevkov: 5» Späť na výber témy «

Čipová karta Podrobnosti

Dobrý deň,

p. Gašparík, chcem sa vás opýtať v čom je problém, nechce nám čipový systém zaregistrovať nové karty na DPMK, ktoré sa začali teraz vydávať. Teda nie všetky berie, niektoré zaregistruje, niektoré ani nepipne ako keby nemala čip.

Autor: lucia
Pridané: 12.03.2014 o 10:27

Existuje veľké množstvo výrobcov kariet a nie každá karta musí fungovať. My predávame hlavne odskúšané typy MIFARE(ISIC) kariet.

Autor: Administrátor
Pridané: 12.03.2014 o 13:57

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či čipový systém, ktorý používame podporuje typ kariet: 4kb MIFARE Standard ? Ďakujem, Jana Špačková

Autor: Jana
Pridané: 14.03.2016 o 10:24

Podporuje ale závisí to od typu čítačiek ktoré sú nainštalované.

Autor: Administrátor
Pridané: 14.03.2016 o 13:59

Dobrý deň, máme čítačky na kľúčenky. Dajú sa v prípade potreby vymeniť a koľko stoja nové? Máme dve čítačky. Ďakujem, Špačková

Autor: Jana
Pridané: 15.03.2016 o 08:12

Vaše čítačky a terminál sú už starší typ a ten nepodoruje ISIC karty, preto bude potrebné to vymeniť za nové. Keď mi pošlete email urobím Vám cenovú ponuku.

Autor: Administrátor
Pridané: 16.03.2016 o 10:24

Tu môžete pridať príspevok k aktuálnej téme:

Meno / Prezývka

Poznámka: Svoj príspevok formulujte čo najzrozumiteľnejšie. Do políčka "Kontrola" opíšte kód z obrázka. Políčko s e-mailovou adresou môže ostať prázdne.

Upozornenie: Príspevky obsahujúce urážlivé, vulgárne alebo inak nevhodné výrazy budú vymazané. Administrátor webu neručí za obsah príspevkov.

E-mail

Obrázok

Kontrola

Text príspevku