Loading images...

- Prihlásiť sa do systému -

V sekcií Fórum nájdete odpovede na svoje otázky ohľadom našich produktov. Stačí kliknúť na príslušnú tému a hneď sa Vám zobrazí riešenie danej problematiky. Ak ste nenašli to čo hľadáte, môžete nám položiť vlastnú otázku. Zoznam najčastejšie kladených otázok zobrazíte kliknutím SEM.

» Pridať príspevok «Počet príspevkov: 3» Späť na výber témy «

Výpadky čítačky Podrobnosti

Dobrý deň, mam problem s citackou pri vydaji obedov. Denne sa mi pocas vacsieho navalu deti zablokuje a necita ani nezapisuje mi odber stravy. Raz pipne po prilozeni cipu, ale neukaze ani meno ani mi nezapise odber stravy vo VSO. Cely program musim vypnut a znovu zapnut, co je dost obmedzujuce. Prosim vyriesenie tohto problemu aj vzhladom na to, ze na eskolach ukazuje odobratu stravu a tazko sa mi vysvetluje rodicom, preco to neukazuje spravne. Dakujem

Autor: Monika
Pridané: 28.11.2014 o 07:53

Tento problém nevyriešime cez fórum, pretože môže byť problém v napájaní čítačky, môžete mať nastavené zaspávanie na Vašom PC. Zavolajte k nám a pozrieme sa cez virtuálnu plochu že kde je chyba.

Autor: Administrátor
Pridané: 28.11.2014 o 08:52

Dobrý deň,
často mi svieti na červeno Terminál, keďže káblov s čipovým systémom je viac a vychádzajú mi z lišty, poprosila by som Vás konkrétne ktorý kábel je je od terminálu, poprípade poradiť, ako by som to zistila, lebo niekedy mi trvá aj pol hodiny, kým všetke káble opätovne vypínam a zapínam, poprípade silnejšie pritláčam. Skúšala som to aj zistiť odpojovaním, ale nepodarilo sa,,,,Takto by som sa upriamila na kábel Terminálu, aby som poprípade zistila v čom je chyba.
Ďakujem za pochopenie.
Pekný deň.

Autor: Jarka
Pridané: 30.08.2017 o 08:08

Odpojte len jeden kábel od napájania a zhasne Vám text na displeji. Potom si napíšte priamo na kábel napríklad T ako terminál. Neviem odkiaľ ste ale normálne by sa Vám čip. systém nemal vôbec vypínať. Ak sa Vám predsa vypne tak zrejme máte nastavené na Vašom PC zaspávanie windowsu alebo sieťovej karty.

Autor: Administrátor
Pridané: 31.08.2017 o 07:33

Tu môžete pridať príspevok k aktuálnej téme:

Meno / Prezývka

Poznámka: Svoj príspevok formulujte čo najzrozumiteľnejšie. Do políčka "Kontrola" opíšte kód z obrázka. Políčko s e-mailovou adresou môže ostať prázdne.

Upozornenie: Príspevky obsahujúce urážlivé, vulgárne alebo inak nevhodné výrazy budú vymazané. Administrátor webu neručí za obsah príspevkov.

E-mail

Obrázok

Kontrola

Text príspevku