Loading images...

- Prihlásiť sa do systému -

V sekcií Fórum nájdete odpovede na svoje otázky ohľadom našich produktov. Stačí kliknúť na príslušnú tému a hneď sa Vám zobrazí riešenie danej problematiky. Ak ste nenašli to čo hľadáte, môžete nám položiť vlastnú otázku. Zoznam najčastejšie kladených otázok zobrazíte kliknutím SEM.

» Pridať príspevok «Počet príspevkov: 1» Späť na výber témy «

čípový systém Podrobnosti

Dobrý deň, pán Gašparík
poprosila by som Vás aj v mene ostatných vedúcich, či by ste nemohli spraviť zmenu na čítačke pri kuchárke, aby sa im nezobrazovalo meno, ktoré nie je pre nich dôležité ale veľkým číslom napr. strava 1-4 roč. jednotka, 5-9 ročn. dvojka
a dospelí trojka. Ak má vedúca jedlá na výber, mohlo by byť na čítačke napr. dospelí 3 A /B,C/. Nakoľko kuchárky pri vydávaní nestihnú rozoznať a pozrieť či je to piatak, alebo štvrták. Viem, že sú aj čítačky so zvukovým oznamom, ale stačilo by to asi číslom, hlavne bez menných údajov. Za odpoveď ďakujem

Autor: ita
Pridané: 04.11.2015 o 11:15

Musíte ísť do Nastavenia/Zmeniť/Čip.systém a tu si odomknite zámok. Kliknite si pri čítačke dole na tlačidlo 1 aby svietilo na oranžovo.

Autor: Administrátor
Pridané: 04.11.2015 o 11:30

Tu môžete pridať príspevok k aktuálnej téme:

Meno / Prezývka

Poznámka: Svoj príspevok formulujte čo najzrozumiteľnejšie. Do políčka "Kontrola" opíšte kód z obrázka. Políčko s e-mailovou adresou môže ostať prázdne.

Upozornenie: Príspevky obsahujúce urážlivé, vulgárne alebo inak nevhodné výrazy budú vymazané. Administrátor webu neručí za obsah príspevkov.

E-mail

Obrázok

Kontrola

Text príspevku