Loading images...

- Prihlásiť sa do systému -

V sekcií Fórum nájdete odpovede na svoje otázky ohľadom našich produktov. Stačí kliknúť na príslušnú tému a hneď sa Vám zobrazí riešenie danej problematiky. Ak ste nenašli to čo hľadáte, môžete nám položiť vlastnú otázku. Zoznam najčastejšie kladených otázok zobrazíte kliknutím SEM.

» Pridať príspevok «Počet príspevkov: 1» Späť na výber témy «

čípový systém Podrobnosti

Pri priložení čípa na čítačku na obrazovke sa mi vôbec nezobrazí meno komu kľúč patrí, raz mi to pípne a nič neukážte, to isté robí aj keď chcem novému stravníkovi priradiť kľúč, prosím Vás v čom je problém? Ďakujem

Autor: Eva
Pridané: 01.12.2016 o 14:54

Keď čítačka pípne iba 1x, znamená to že nekomunikuje s programom ŠJ4. Bolo by dobré k nám zavolať aby sme cez virtuálnu plochu zistili v čom je problém. Ak ste p. Eva so Serede, tak tam sme museli zapnúť vo Windows zobrazovanie správ v bublinke vpravo dole, pretože Windows 7 to zakázal pre program ŠJ4.

Autor: Administrátor
Pridané: 02.12.2016 o 14:52

Tu môžete pridať príspevok k aktuálnej téme:

Meno / Prezývka

Poznámka: Svoj príspevok formulujte čo najzrozumiteľnejšie. Do políčka "Kontrola" opíšte kód z obrázka. Políčko s e-mailovou adresou môže ostať prázdne.

Upozornenie: Príspevky obsahujúce urážlivé, vulgárne alebo inak nevhodné výrazy budú vymazané. Administrátor webu neručí za obsah príspevkov.

E-mail

Obrázok

Kontrola

Text príspevku