Loading images...

- Prihlásiť sa do systému -

V sekcií Fórum nájdete odpovede na svoje otázky ohľadom našich produktov. Stačí kliknúť na príslušnú tému a hneď sa Vám zobrazí riešenie danej problematiky. Ak ste nenašli to čo hľadáte, môžete nám položiť vlastnú otázku. Zoznam najčastejšie kladených otázok zobrazíte kliknutím SEM.

» Pridať príspevok «Počet príspevkov: 4» Späť na výber témy «

Eskoly-Faktúry Podrobnosti

Na stránke www.eskoly.sk sme pridali do faktúr novú kolónku s názvom ,,Identifikácia súvisiacej zmluvy,,. Pokiaľ si opätovne stiahnete program ŠJ4 verziu 4.6.0.2 tak v sklade v zozname dodávateľov sa nachádza posledný stĺpec (Číslo zmluvy) ktorý sa zapisuje práve do kolónky ,,Identifikácia súvisiacej zmluvy,,. Pokiaľ potrebujete zverejňovať aj zmluvy s dodávateľmi tak po prihlásení sa na www.eskoly.sk si ich môžete nahrávať keď si zvolíte položku ostatné. Formát zmlúv môže byť napríklad PDF, JPG,PNG.

Autor: Administrátor
Pridané: 14.06.2016 o 07:29

Dobrý deň prosím o radu vo zverejňovaní faktúr v tabuľke faktúry v predmete mám rozpísané napr.nákup zeleniny a ovocia ale v objednávke v predmete iba nákup potravín prosím kde to mám zmeniť zapísať aby to bolo tak ako pri faktúrach .Ďakujem pekne pekný deň

Autor: Ria
Pridané: 27.04.2017 o 09:09

Stiahnite si verziu 4.5.6.0 ešte raz a potom si znova odošlite zvolené objednávky na WEB. Nemusíte ich mazať len kliknite znova na odoslať. Následne Vám už bude v predmete zobrazovať rovnako ako pri faktúrach.

Autor: Administrátor
Pridané: 27.04.2017 o 12:09

Dobrý deň ,chcela by som zapísať fa ako ostatné som prihlásená ale nedá sa mi pridať súbor ako mám postupovať ďakujem

Autor: Erika
Pridané: 23.10.2017 o 11:11

Skúste k nám zavolať aby sme skontrolovali Vaše prihlasovacie údaje, cez fórum to nevyriešime.

Autor: Administrátor
Pridané: 23.10.2017 o 13:38

Tu môžete pridať príspevok k aktuálnej téme:

Meno / Prezývka

Poznámka: Svoj príspevok formulujte čo najzrozumiteľnejšie. Do políčka "Kontrola" opíšte kód z obrázka. Políčko s e-mailovou adresou môže ostať prázdne.

Upozornenie: Príspevky obsahujúce urážlivé, vulgárne alebo inak nevhodné výrazy budú vymazané. Administrátor webu neručí za obsah príspevkov.

E-mail

Obrázok

Kontrola

Text príspevku