Loading images...

- Prihlásiť sa do systému -

V sekcií Fórum nájdete odpovede na svoje otázky ohľadom našich produktov. Stačí kliknúť na príslušnú tému a hneď sa Vám zobrazí riešenie danej problematiky. Ak ste nenašli to čo hľadáte, môžete nám položiť vlastnú otázku. Zoznam najčastejšie kladených otázok zobrazíte kliknutím SEM.

» Pridať príspevok «Počet príspevkov: 3» Späť na výber témy «

Eskoly-nástenka Podrobnosti

Dobrý deň,
chcela by som vedieť, či na nástenku na Eškolach môžem vložiť krátke video, link napr. na článok alebo mnou vytvorenú prezentáciu. Ak je táto možnosť, môžete popísať postup vkladania. Ďakujem

Autor: Janka ZŠ
Pridané: 22.11.2016 o 07:14

Zatiaľ video nie je možné vkladať, ale budeme vylepšovať stránku takže určite budeme myslieť aj na tieto vymoženosti.

Autor: Administrátor
Pridané: 22.11.2016 o 20:18

ak to dobre chápem zatiaľ nie je možné ani preklik na link, prípadne pridanie prezentácie. Aj túto možnosť zaradíte medzi vymoženosti? ďakujem.

Autor: Janka ZŠ
Pridané: 23.11.2016 o 10:41

Asi Vám to video natiahne ako súbor ale nebude to vedieť prehrať, pretože stránka na to nie je naprogramovaná. Bude sa meniť design stránky ESKOLY takže vtedy sa no môže naprogramovať. Možno ten link by fungoval pokiaľ to dáte na YouTube, ale je potrebné zadať správny syntax na link. Neviem Vám to napísať pretože fórum to hneď preloží ako link. Napíšte me na email a tam Vám to poviem.

Autor: Administrátor
Pridané: 23.11.2016 o 12:04

Tu môžete pridať príspevok k aktuálnej téme:

Meno / Prezývka

Poznámka: Svoj príspevok formulujte čo najzrozumiteľnejšie. Do políčka "Kontrola" opíšte kód z obrázka. Políčko s e-mailovou adresou môže ostať prázdne.

Upozornenie: Príspevky obsahujúce urážlivé, vulgárne alebo inak nevhodné výrazy budú vymazané. Administrátor webu neručí za obsah príspevkov.

E-mail

Obrázok

Kontrola

Text príspevku