Loading images...

- Prihlásiť sa do systému -

V sekcií Fórum nájdete odpovede na svoje otázky ohľadom našich produktov. Stačí kliknúť na príslušnú tému a hneď sa Vám zobrazí riešenie danej problematiky. Ak ste nenašli to čo hľadáte, môžete nám položiť vlastnú otázku. Zoznam najčastejšie kladených otázok zobrazíte kliknutím SEM.

» Pridať príspevok «Počet príspevkov: 1» Späť na výber témy «

Zverejňovanie FA a kniha FA Podrobnosti

Dobrý deň, prosím Vás máme spravenú stránku školy, kde mám zverejňovať FA. No mám 2 prevádzky. Je možné cez Vás zapisovať FA aj z MŠ a aj zo ZŠ na eskoly?
A ešte sa chcem opýtať či sa dá tlačiť zo skladu prijaté FA ako aj z riadneho účtovníckeho programu napr. v pdf? a nemusela by som vypisovať ručne knihu FA. Fa ale nie rozpísané, ale jednou sumou a postupne podľa dátumu príjmu. Ďakujem pekne.Autor: vedúca ŠJ
Pridané: 06.09.2017 o 19:35

Nie je to možné pokiaľ máte zvlášť 2 prevádzky(sklad, JL atď.) Keď sú to 2 samostatné prevádzky musia sa na www.eskoly.sk zapísať zvlášť ZŠ aj MŠ.

Áno tlač do PDF je možná pokiaľ máte medzi tlačiarňami výstup do PDF-ka.

Autor: Administrátor
Pridané: 08.09.2017 o 14:40

Tu môžete pridať príspevok k aktuálnej téme:

Meno / Prezývka

Poznámka: Svoj príspevok formulujte čo najzrozumiteľnejšie. Do políčka "Kontrola" opíšte kód z obrázka. Políčko s e-mailovou adresou môže ostať prázdne.

Upozornenie: Príspevky obsahujúce urážlivé, vulgárne alebo inak nevhodné výrazy budú vymazané. Administrátor webu neručí za obsah príspevkov.

E-mail

Obrázok

Kontrola

Text príspevku