Loading images...

- Prihlásiť sa do systému -

V sekcií Fórum nájdete odpovede na svoje otázky ohľadom našich produktov. Stačí kliknúť na príslušnú tému a hneď sa Vám zobrazí riešenie danej problematiky. Ak ste nenašli to čo hľadáte, môžete nám položiť vlastnú otázku. Zoznam najčastejšie kladených otázok zobrazíte kliknutím SEM.

» Pridať príspevok «Počet príspevkov: 5» Späť na výber témy «

ANDROID Podrobnosti

Dobrý deň. Prosím Vás musím si stiahnuť do programu operačný systém ANDROID pre stravníkov, ktorí používajú mobilné telefóny? Ďakujem , s pozdravom Eva

Autor: Eva
Pridané: 15.11.2013 o 08:41

Nemusíte nič inštalovať čo sa týka Vášho programu ŠJ4. Aplikácia Jedáleň 1 služí pre mobilné telefóny(Smartphone), ktoré sú založené na operačnóm sytéme ANDROID. Je to rozšírenie služby objednávania stravy cez internet, kde sa stravník vo svojom mobilnom telefóne prihlási zo svojimi prihlasovacími údajmi a môže si urobiť odhlášky zo stravy rovnako ako cez internet.

Autor: Administrátor
Pridané: 15.11.2013 o 12:18

Ďakujem za odpoveď, s pozdravom Eva

Autor: Eva
Pridané: 15.11.2013 o 13:53

Dobry vecer. Preco si nemozem prihlasit alebo odhlasit obed cez mobil, iba mozem vidiet jedalny listok?
Dakujem za odpoved.

Autor: Anna
Pridané: 09.11.2014 o 20:03

Je celkom možné že to nemáte povolené od administrátora(vedúca jedálne). Pokiaľ mi pošlete do emailu lubo@soft-gl.sk Vaše meno, mesto a školu tak Vám to môžem nastaviť.

Autor: Administrátor
Pridané: 10.11.2014 o 08:44

Doporučujem všetkým čo používajú server www.eskoly.sk na prihlasovanie sa na stravu a majú dva druhy jedál, aby si stiahli verziu programu 4.5.0.0. Dá sa tam nastaviť vo VSO v záložke ESKOLY(kliknutím s pravým tlačidlom myšky), že v ktoré dni sa môže stravník stravovať a ktorú stravu si môže objednávať. Často nás kontaktujú stravníci že im to pod ANDROIDOM nefunguje, lebo správca(vedúci jedálne) im to nepovolil.

Autor: Administrátor
Pridané: 20.11.2014 o 15:32

Tu môžete pridať príspevok k aktuálnej téme:

Meno / Prezývka

Poznámka: Svoj príspevok formulujte čo najzrozumiteľnejšie. Do políčka "Kontrola" opíšte kód z obrázka. Políčko s e-mailovou adresou môže ostať prázdne.

Upozornenie: Príspevky obsahujúce urážlivé, vulgárne alebo inak nevhodné výrazy budú vymazané. Administrátor webu neručí za obsah príspevkov.

E-mail

Obrázok

Kontrola

Text príspevku