Loading images...

- Prihlásiť sa do systému -

V sekcií Fórum nájdete odpovede na svoje otázky ohľadom našich produktov. Stačí kliknúť na príslušnú tému a hneď sa Vám zobrazí riešenie danej problematiky. Ak ste nenašli to čo hľadáte, môžete nám položiť vlastnú otázku. Zoznam najčastejšie kladených otázok zobrazíte kliknutím SEM.

» Pridať príspevok «Počet príspevkov: 1» Späť na výber témy «

android Podrobnosti

Prosím Vás chcem sa spýtať, ako sa dá opraviť, že stravník má na JL aj desiatu a obed, a cez aplikáciu android sa dá odhlásiť len obed, okienka na desiatu sú prázdne aj keď v mojom systéme je riadne nahlásený na desiatu a VSO je to v poriadku. Kde je chyba, aby to bolo funkčné odhlásiť aj desiatu aj obed cez túto aplikáciu? ďakujem

Autor: Eva
Pridané: 15.04.2015 o 11:54

Každá vedúca(vedúci) jedálne ktorá pracuje s programom ŠJ4 má možnosť vo VSO nastaviť určitému stravníkovi len konkrétnu stravu. Zrejme daný stravník má povolený iba obed v záložke Eskoly-stravník osobné údaje.
Pokiaľ ste EVA iba stravník ktorý užíva aplikáciu JEDÁLEŇ, tak sa musíte obrátiť na svoju pani vedúcu. Ak ste p. vedúca tak k nám zavolajte a ukážem Vám ako stravníkom nastavíme aj desiatu a olovrant.

Autor: Administrátor
Pridané: 15.04.2015 o 21:37

Tu môžete pridať príspevok k aktuálnej téme:

Meno / Prezývka

Poznámka: Svoj príspevok formulujte čo najzrozumiteľnejšie. Do políčka "Kontrola" opíšte kód z obrázka. Políčko s e-mailovou adresou môže ostať prázdne.

Upozornenie: Príspevky obsahujúce urážlivé, vulgárne alebo inak nevhodné výrazy budú vymazané. Administrátor webu neručí za obsah príspevkov.

E-mail

Obrázok

Kontrola

Text príspevku